Komisia rozvoja, dopravy, životného prostredia a ochrany zdravia

     

Predseda: Miroslav Špak

Členovia komisie-poslanci:

Ing. Štefan Bereš

Ing. Branislav Jura, M.B.A.

Mgr. Zuzana Slivenská

 

 

   

Členovia komisie-neposlanci:

Ing. Pavel Titl

Ing. Ľubomír Kollár

Ing. Peter Kolár

   

 

 

 

 
Dokumenty na stiahnutie
(09.09.2020, veľkosť: 133.48 KB)
(27.09.2019, veľkosť: 119.48 KB)
(17.06.2019, veľkosť: 741.96 KB)
(05.06.2019, veľkosť: 551.19 KB)
(20.02.2019, veľkosť: 317.29 KB)
(08.04.2019, veľkosť: 1.04 MB)
(02.04.2019, veľkosť: 485.27 KB)