Komisia športu

 

Predseda: Miroslav Janitor

Členovia komisie - poslanci:

Martin Cuper

MVDr. Jozef Figeľ 

Ing. Stanislav Šimko

 

     

Členovia komisie-neposlanci:

Bc. Šimon Forrai

Ing. Peter Bozogáň

Tatiana Vargovčáková

   
     
       
Dokumenty na stiahnutie
(06.03.2020, veľkosť: 606.43 KB)
(12.12.2019, veľkosť: 544.44 KB)
(25.09.2019, veľkosť: 861.29 KB)
(17.06.2019, veľkosť: 848.01 KB)
(05.06.2019, veľkosť: 171.45 KB)
(20.02.2019, veľkosť: 868.5 KB)
(10.04.2019, veľkosť: 840.98 KB)