Články

Stránka / 4        predchádzajúce | nasledujúce
09.06.2020

Vážení obyvatelia,

ako iste viete, možnosti komunikácie so samosprávou je veľa. Jednou z nich je aj priamy odkaz starostovi mestskej časti prostredníctvom aplikácie Odkaz pre starostu (nájdete ho na pravej lište webového sídla), kde môžete nahlásiť svoje zistenia alebo  problémy, ktoré sťažujú Váš každodenný život.  Vaša komunikácia bude o to lepšia a zrozumiteľnejšia a vybavenie Vašej požiadavky rýchlejšie a presnejšie,  ak sa predstavíte.
Kliknite na link kampane "Nebuď labuť" a dozviete sa viac:
 
 https://www.odkazprestarostu.sk/nebudlabut/

viac
[Koronavírus]
12.03.2020

Vážení obyvatelia,

na odporúčanie krízového štábu SR a mesta Košice pristupuje mestská časť Košice-Sídlisko Ťahanovce k týmto opatreniam:

Stránkové hodiny miestneho úradu sú zrušené až do odvolania !

Pracovný čas zamestnancov miestneho úradu zostáva nezmenený, avšak miestny úrad bude pracovať v núdzovom režime a vchod do budovy bude zatvorený.

K dispozícii Vám budú úradníci prostredníctvom elektronickej pošty, telefonických liniek a facebooku.

 

V prípade aktualizácie a zmien Vás budeme informovať.

 

Riaďte sa, prosíme, inštrukciami krízového štábu SR, aby sme predišli dramatickým situáciám.
 

****
16.3.2020

Rozhodnutím starostu mestskej časti sú od 16.3.2020 uzavreté všetky športové i detské ihriská v mestskej časti Košice-Sídlisko Ťahanovce.
Žiadame Vás, aby ste z domu vychádzali len v najnutnejších prípadoch, na prechádzky do prírody nechodili v skupinách, pri návšteve obchodných prevádzok a lekární chodili s rúškom alebo inou ochranou nosa a úst a dodržiavali odstup minimálne 1,5 m od seba.
Ak potrebujete s niečím pomôcť, zavolajte na miestny úrad, pokúsime sa vám pomôcť alebo poradiť.

***
18.3.2020

Starosta mestskej časti dôrazne žiada obyvateľov mestskej časti, aby brali ohľad na súčasný krízový stav spôsobený šírením nákazy Covid-19, ktorý sa dotýka aj spoločnosti Kosit, a aby nevynášali k smetným nádobám veľkorozmerný odpad
(nábytok wc misy, stavebný odpad, atď.), pretože nie je zabezpečený jeho odvoz. Buďme voči sebe v ťažkých časoch, ktoré nás čakajú, maximálne ohľaduplní!


 

 

Starosta mestskej časti dôrazne žiada obyvateľov mestskej časti, aby brali ohľad na súčasný krízový stav spôsobený šírením nákazy Covid-19, ktorý sa dotýka aj spoločnosti Kosit, a aby nevynášali k smetným nádobám veľkorozmerný odpad (nábytok wc misy, stavebný odpad, atď.), pretože nie je zabezpečený jeho odvoz. Buďme voči sebe v ťažkých časoch, ktoré nás čakajú, maximálne ohľaduplní!

 

 

viac
[Zber vianočných stromčekov - oznam]
..

Vážení obyvatelia mestskej časti Košice-Sídlisko Ťahanovce,

oznamujeme Vám, že zber vianočných stromčekov bude prebiehať od 9. 1. 2020 do 28.02.2020. Vaše vianočné stromčeky,prosím, nechávajte pri stanovištiach kontajnerov s komunálnym odpadom. Stromčeky nemusíte baliť ani upravovať, je potrebné ich iba dôkladne odzdobiť. Zber vianočných stromčekov z týchto stanovíšť bude v uvedenom období zabezpečovať  spoločnosť KOSIT, prípadne Správa mestskej zelene v Košiciach. Stromčeky budú následne zhodnotené v mestskej kompostárni.

Za porozumenie ďakujeme.

Foto: ilustračná
Zdroj foto: web

viac
Stránka / 4        predchádzajúce | nasledujúce