Aktuality

<< PRÍSTUP K STARŠÍM AKTUALITÁM A OZNAMOM CEZ PONUKU VĽAVO 

Stránka / 14        nasledujúce
[Na Olympii sa znova chystajú variť súťažný guláš]
11.09.2018

Ďalší ročník súťaže vo varení gulášu - podujatie, ktoré spríjemňuje Ťahanovčanom prvé jesenné dni, pripravuje mestská časť na 22. septembra 2018 na Olympii. Príďte si posededieť a porozprávať so susedmi pri dobrom guláši!

viac
[Knižnica pre mládež organizuje burzu kníh]
10.09.2018

Pobočky knižnice pre mládež mesta Košice, ktoré sídlia na ťahanovských základných školách na Belehradskej a Bruselskej ulici, organizujú v dňoch 20. - 21. septembra 2018 burzu kníh.

viac
[Pokračuje distribúcia potravinovej pomoci]
10.09.2018

Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny SR v spolupráci s neziskovými organizáciami začalo s ďalšou  distribúciou potravinových balíčkov pre sociálne najodkázanejšie osoby. Uskutoční sa 11. septembra od 11.00 do 13.00 hod v kultúrnom stredisku na Budapeštianskej 30, Košice.

 
viac
[Začal sa nový školský rok]
03.09.2018

Milí žiaci a študenti, pedagógovia a pracovníci škôl ,

v školskom roku 2018/2019, ktorý dnes začal, vám  prajeme veľa úspechov. Nech je  nasledujúcich 10 mesiacov pre vás plných zaujímavých projektov, súťaží, hier, aby ste  sa tešili  zo spoločenských a športových podujatí,  aby bol školský rok pestrý, veselý, plný nových objavov.

viac
[Pracovné stretnutie k dopravnej situácii na Hanojskej ulici]
08.08.2018

V pracovni starostu mestskej časti sa dnes uskutočnilo  širšie pracovné stretnutie o doprave v okolí Hanojskej  ulice, ako aj o bezpečnom prechode detí do základnej školy  Belehradská.

viac
[Sobota v znamení športu]
23.07.2014

V športovom areáli Olympia sa v sobotu opäť naplno športovalo. Prebiehali až štyri turnaje: futbalový, tenisový, pétangový a hádzanie šípkami.   Výsledky turnajov nájdete na fcb stránke Šport na sídlisku Ťahanovce. Okrem výsledkov tam nájdete aj fotogalérie z jednotlivých podujatí.

viac
09.07.2018

Oznamujeme obyvateľom bytových domov na Bukureštskej ulici 1-28  a spoločnostiam prevádzkujúcim obchodné a prevádzkové priestory na Bukureštskej ulici, že referát dopravy Magistrátu mesta Košice spracoval návrh organizácie dopravy na tejto komunikácii so zámerom jej zjednosmernenia.
Tento návrh v grafickom spracovaní dopravného značenia vrátane žiadosti adresovanej mestskej časti Košice – Sídlisko Ťahanovce je v úplnom znení zverejnený na http://www.tahanovce.net/miestny-urad/uradna-tabula/1782/
Mestská časť Košice – Sídlisko Ťahanovce v súlade s obsahom žiadosti  Magistrátu mesta Košice vyzýva obyvateľov Bukureštskej ulice a prevádzkovateľov obchodných a prevádzkových jednotiek na Bukureštskej ulici, aby sa k zavedeniu jednosmernej premávky na Bukureštskej ulici v zmysle predloženého návrhu vyjadrili. Vyjadrenie zašlite na adresu  mutah@tahanovce.sk  v termíne do 10.8.2018.

Ďakujeme za porozumenie

 MÚ MČ Košice – Sídlisko Ťahanovce

viac
28.05.2018

Pozrite si videoreportáž zo stránky mesta Košice:

Na Sídlisku Ťahanovce v Košiciach otvorili vynovený lesopark. Pribudli v ňom nové altánky, stoly, lavice aj ohniská. Súčasťou je aj náučný chodník s 8 náučnými tabuľami. Mestské lesy Košice dosiaľ zrevitalizovali lesopark v rekreačnej časti Bankov a na sídlisku Dragovských hrdinov.

viac
25.06.2018

Zverejňujeme overovaciu štúdiu pre predpokladanú výstavbu garážovo-parkovacieho domu Sofijská ul.

viac
Stránka / 14        nasledujúce